2str.jpg

Máte chovatelskou stanici a chtěli byste ji hezky prezentovat? Můžu vám s tím pomoci! Nabízím jak fotografování chovného pejska, tak i focení vrhů
štěňátek.

Fotografování "postojovek" probíhá stejně jako klasické focení psích portrétů. Akorát se více zaměříme na čistější pozadí, aby pejsek krásně vynikl. S sebou si můžete vzít i poháry a různá jiná ocenění, která zakomponujeme do fotek. Pokud máte pejska s delší srstí, nezapomeňte s sebou vzít i kartáč. Předem se společně domluvíme, co všechno budete chtít na snímcích zachytit. 

A jak se fotí štěňátka?
Fotí se většinou u chovatele doma buď na zahradě nebo v interiéru. Záleží na vás, v jakém věku chcete štěňátka zachytit :) Buď v prvních dnech života, kdy prcci ještě hodně spinkají (v tomto období je focení jednodušší) anebo okolo šestého, sedmého týdne, kdy jsou to malí rychlí raubíři, co objevují svět.  Já štěňátka miluju a jsem hodně trpělivá, takže se mnou se rozhodně nemusíte bát, že to po hodince focení vzdám. Tím se dostávám k tomu, abyste si prosím na focení vyhradili dost času. Nejdéle jsme fotili asi 3 hodinky, ale samozřejmě i záleží, kolik štěňátek se ve vrhu narodí, jestli je budeme fotit po jednom nebo budeme mít odvahu i na společné fotky :) 

štěnda.jpg

štěně.jpg