Fotografování psů 
Tohle téma je mi nejbližší. Ráda vám nafotím portréty vašich chlupáčů, ať už s vámi nebo samotné. Půjdeme se projít do přírody (na místě se dohodneme) a v rámci příjemně stráveného času uděláme pěkné snímky. Bylo by dobré, kdyby pejsek uměl základní povely a nemusel být celou procházku na vodítku, ale i s méně poslušným hafákem si poradím. Na focení si prosím vyhraďte jednu až dvě hodiny.
Cena je 95 Kč za fotografii a je na vás, kolik si jich vyberete. Většinou odevzdávám deset až patnáct fotek. Převážně fotografuji ve Zlínském kraji a Olomouci. Případně po domluvě cestuji i dál. 

Reportážní foto
Pokud potřebujete vyfotit koncert, divadlo či jinou zajímavou akci, jsem tu pro vás. Cena je 500 Kč za hodinu focení včetně následujících úprav fotografií.

PromoFoto
Chcete pro svoji firmu, podnikání apod. reprezentativní fotografie? Společně vymyslíme fotky podle Vašich představ. Cena 200 Kč za fotografii.

Spolupráce na tvorbě vašeho e-shopu
Pokud si nevíte rady se založením e-shopu nebo potřebujete fotografie Vašich produktů, ozvěte se! Cena dohodou, dle rozsahu práce.